Navzdory obecnému růstu cen Auto ESA zlevňuje více než 1300 nejprodávanějších vozidel, a to o více než 40 milionů korun.

Na každém kroku na nás vyskakují katastrofická varování. Letos na podzim prý ceny zaútočí na nejzazší hranice naší představivosti a změní náš život k nepoznání. Auto ESA se ale rozhodlo jít opačnou cestou a zlevňuje více než tisícovku vozů.

Po prázdninách prý budeme v obchodech jen zírat. Vzhůru poletí ceny potravin, zvýší se částky za energie nebo bydlení. Je to smutné, ale je to realita. Jenže ne všichni budou jen zdražovat!

Třeba Auto ESA nic takového neplánuje, a naopak se rozhodli některé vozy výrazně zlevnit, a to o minimálně 20 000 korun. Celkově je do prázdninového výprodeje zařazeno 1330 vozidel se souhrnnou slevou přesahující částku 40 milionů korun.

„Jsme si vědomi, že každý se potřebuje nějakým způsobem přepravovat do práce, za rodinou nebo třeba vyjet na výlet či dovolenou,“ říká Filip Kučera z Auto ESA. „Ne všichni si mohou dovolit koupit nový vůz a hledají levnější alternativu. Bohužel i ceny ojetin za poslední rok stouply o více než 15 % a tím klesla jejich dostupnost. Právě pro tuto cílovou skupinu jsme se rozhodli zlevnit vozy v ceně od 120 000 Kč“ doplňuje Kučera.

Přijďte se podívat – zpátky už nejspíš odjedete

Může se stát, že nebudete mít na to, abyste cestovali na opačný konec světa. Ale byla by škoda nejezdit na chalupu, kterou máte rádi – jen proto, že nemáte k dispozici auto. Nebo rezignovat na výlety po vlastech českých (třebas i kousek za hranice). Vždyť je u nás tolik krásných míst, která stojí za to poznat. A bez auta může být problém se na ně dostat.

Zasloužíte si pohodlí za dobré peníze V Auto ESA jsme si tedy jisti, že nás všechny čeká krásná druhá polovina prázdnin i podzim. Proč si takovou nádheru kazit povzdechem nad cenou másla, jakkoliv je vysoká. Všichni si zasloužíte krásný život a taky pohodlnou jízdu v pěkném autě. A v Auto ESA takové dostanete – za příjemné peníze k tomu!